Nabídka ošetření Menu

Blog

 • Večerní kosmetické rituály

  11.08.2018

  Večerní péče o pleť je velmi často podceňována. Neodličujeme se, nepoužíváme ani krémy a tak si po pár letech naše pokožka začne vybírat svou daň. Proč vypadat starší a unavenější? To asi nikdo nechce...

 • Kouzelné účinky chryzantémy čínské

  27.07.2018

  Chryzantéma je známá především v čínské medicíně,kde se využívá pro své léčebné účinky již více než dva tisíce let! V dobách dávno minulých se tradovalo, že se jedná dokonce o bylinku,která dokáže prodloužit život nebo dokonce udělat člověka nesmrtelným :) V dobách dynastie Chan se z těchto "kouzelných" kvítků připravoval i magický prášek, který užívali pouze císaři, kteří se díky němu dožívali vysokého věku...

 • Jak poznat profesionální kosmetickou péči

  14.02.2018

  Mnoho žen a dívek chodí na kosmetiku. Někdo ke kamarádce, někdo do malého salonku a někdo do kosmetického institutu. Neznamená ale, že čím je salon větší, tím lepší péče je. Pokud máme zkušenost pouze s jednou kosmetičkou, považujeme její způsob péče za standard, ale můžeme být mile i nemile překvapeni, pokud zavítáme někam jinam.

 • Co víte a nevíte o kyselině hyaluronové?

  22.10.2017

  Kyselina hyaluronová je pro kosmetiku a kosmetické přípravky doslova požehnáním. Jedná se totiž o zcela přirozenou a tělu vlastní látku.

 • Rekonstrukce pleti

  19.09.2017

  Každá rekonstrukce má svoje pravidla a postupy. Týká se to domu, bytu, zahrady, ale co s pletí? Přijde čas, kdy nás pohled do zrcadla přestane těšit a máme pocit, že se sebou musíme začít „něco dělat“. Jak na to?

 • Propojené služby 3 v 1

  03.09.2017

  Všechny to známe. Potřebujeme si dojít k holiči, na kosmetiku, manikúru a pedikúru. Nebo si jít zacvičit, či si dopřát masáž. Ale jak to všechno stihnout? K tomu ještě práce, domácnost, nákupy, není čas ztrácet čas a přesto všechno nutně potřebujeme.

 • Pravdy a lži o micelárních vodách

  10.08.2017

  Kdo nepoužívá micelární vodu, jako kdyby ani nežil... Je to ale opravdu tak fenomenální pomocník?

 • Jak bojovat s klimatizací?

  05.08.2017

  Zejména v letních dnech je klimatizace nepostradatelná, ale bohužel, neprospívá naší pleti. Buď nám bude horko nebo....

 • Ploché nohy trápí většinu z nás

  21.06.2017

  Propadlá klenba nohy přináší pocit nepohodlí v oblasti chodidel. Horší jsou však důsledky v podobě bolestí hlavy a páteře.

 • Jak si pořádně připravit tělo do plavek?

  05.06.2017

  Jde vlastně o dvě věci. Postavu a pokožku. Jenže to spolu dost souvisí. Takže proč plýtvat časem, když to můžete zvládnout najednou a ještě si při tom odpočinout?

 • Depilace, epilace

  30.05.2017

  Je mnoho metod a způsobů, jak se zbavit nežádoucích chloupků, ale ne všechny jsou vhodné.

 • Jahody a kosmetika

  25.05.2017

  Jahoda je nejen chutná bobule, známá a milovaná všemi od dětství. Je také vynikající kosmetický přípravek, který je schopen nasytit pokožku prospěšnými vitamíny, minerály, stopovými prvky a dodat svěží a zdravý vzhled.

 • Tak to můžete jít vytřít...

  21.05.2017

  Velmi originální přivítání na setkání spolupracujících partnerů Sothys Paris.

 • Co dělat ráno v koupelně?

  17.05.2017

  Ranní rituály jsou jedním ze tří základních pilířů péče o pleť. Patří k nim ješte večerní a samozřejmě pravidelné návštěvy ve Vašem kosmetickém salonu.

 • Atelier d'Esthétique

  09.05.2017

  Není vůbec lehké najít prostor pro salon. Snažila jsem se o to vlastně několik let. S přestávkami. A všude bylo něco špatně. A pak, víceméně náhodou, jsem našla. Ten prostor má duši, je v něm dobře.

 • Jak to všechno začalo…

  09.05.2017

  Nikdy jsem si nemyslela, že budu psát blog...

Menu Rezervace Facebook Instagram

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: Z boku salonu je parkovací zóna s hodinovou sazbou 40 Kč, o 100 m výše je možné parkování v zóně se sazbou 30 Kč. Dále je možné libovolné parkování kdekoliv v modré zóně s hodinovou sazbou 60 Kč po dobu 60 minut.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

* Povinné údaje

×