Nabídka ošetření Menu

Intenzivní kosmetická péče

Vysoce účinné řešení pro dokonalou pleť. Nadstandardní a kosmeceutické přípravky ovlivňují i hlubší vrstvy pokožky a proto efekt na pleti přetrvává po ošetření delší dobu. Optimálně sestavíme program několika ošetření s kratšími intervaly, tzv. "kúru". Intenzivní péče je vhodná pro všechny klienty, kteří chtějí řešit stav svojí pleti rychle a efektivně.

Rezervace

Ceník ošetření

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

ßP3 komplex - salonní ošetření mládí

Systém, který bojuje proti viditelným známkám stárnutí - vráskám a povoleným rysům. Ultra sofistikované ošetření kombinující produkty s vysokou účinností a cílené profesionální metody aplikace. Díky této péči získáte viditelně mladší tvář již po první péči. Nejúčinější je kúra tří ošetření v průběhu jednoho měsíce, po kterých pleť působí mladší o 6 let.
cca 90 min.
2 390,- Kč

Ovale parfait - contour des yeux - ošetření pro dokonalé kontury obličeje a oční partie

Tato péče viditelně ovlivňuje ochabnutí kůže, přesun tuků směrem k dolním oblastem obličeje, vypíná a vyhlazuje vrásky kolem rtů a ve tvářích. Zpevňující sérum, specifická masáž a tři intenzivní masky viditelně vylepší kontury Vašeho obličeje. Účinné oční přípravky, mikromasáž a náplasťová maska zmírní otoky, stopy únavy a mimické vrásky na čele a kolem očí.
cca 90 min.
2 590,- Kč

Ligne énergisante á l`eleutherocoque - energizující ošetření se sibiřským ženšenem

Toto povzbuzující ošetření je regeneračním balzámem a ideální přípravou pro ošetření Hydradvance nebo Collagéne Hyaluronique. Ženšen je nazýván "kořenem mládí" a je schopen působit na geny, které ovlivňují kvalitu a odolnost pleti, chrání, stimuluje a regeneruje. Cílem je získat přirozenou vitalitu a krásu.
cca 90 min.
2 390,- Kč

Hydra3Ha - vysoce hydratační ošetření

Absolutní hydratace Vaší pleti vysoce účinnou nízkomolekulární a vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, extraktem z hřibu Boletus a epidermálními kmenovými buňkami. Speciální protokol o 6 fázích s trojitou maskou, dvojitým sérem, masáží a teplými ručníky. Pleť je hydratovaná, vyhlazená a působí mladším dojmem.
cca 90 min.
2 250,- Kč
Menu Rezervace Facebook Instagram EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: Z boku salonu je parkovací zóna s hodinovou sazbou 40 Kč, o 100 m výše je možné parkování v zóně se sazbou 30 Kč. Dále je možné libovolné parkování kdekoliv v modré zóně s hodinovou sazbou 60 Kč po dobu 60 minut.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

* Povinné údaje

×