Nabídka ošetření Menu

Luxusní kosmetická péče

Ošetření, která zahrnují tu nejlepší péči o pleť těmí nejúčinějšími přípravky. Vedle vynikajícího kosmetického efektu, který přetrvá až do další návštěvy, je významným prvkem i působení na Vaše smysly a pocit absolutního hýčkání. To nejlepší, co můžeme udělat pro dokonalost Vaší pleti.

Rezervace

Ceník ošetření

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Secrets de Sothys - obličejový rituál Par Excellence - Secrets de Sothys

Nejluxusnější ošetření Sothys zajišťuje ochranu kmenových buněk dermis, snižuje proces předčasného stárnutí způsobeného každodenními mikrozáněty, reaktivuje syntézu esenciálních komponentů pro mládí a krásu pleti, regeneruje buňky epidermis, omezuje buněčné energetické nedostatky. 100% spokojenost s hydratací, zářivostí a načechráním pleti, 95% osob nikdy nevyzkoušelo ošetření, které by mělo takovou globální účinnost. Na přání lze toto obličejové ošetření doplnit peelingem a masáží celého těla tělovými přípravky Secret de Sothys. Žádné ošetření nebylo nikdy tak účinné!
105 min.
135 min.
(včetně péče o tělo)
4 590,- Kč
6 290,- Kč
Menu Rezervace Facebook Instagram EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: Z boku salonu je parkovací zóna s hodinovou sazbou 40 Kč, o 100 m výše je možné parkování v zóně se sazbou 30 Kč. Dále je možné libovolné parkování kdekoliv v modré zóně s hodinovou sazbou 60 Kč po dobu 60 minut.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

* Povinné údaje

×