Nabídka ošetření Menu

Permanentní makeup

Mnohé ženy si myslí, že permanentní make-up je vlastně náhradou líčení. Spíše  by je měl usnadnit a doplnit. S dobře provedeným permanentním make-upem se samozřejmě budete i bez líčení cítit krásně třeba u moře nebo při sportu. Pro mnoho dalších příležitostí pak permanentní make-up tvoří určitý základ, který jen zvýrazňuje a upravuje, případně lehce zvětšuje určité partie obličeje. V žádném případě by neměl být extrémně výrazný a upozorňovat na sebe.

Úspěšně provedená aplikace permanentního make-upu vyžaduje profesionální přístup a kombinaci precizní, sterilní práce a smyslu pro estetično. Profese zdravotní sestry a vizážistky tak splňuje základní předpoklady pro tuto práci včetně mnoha typů školení nejen od českých školitelů.

Permanentní make-up je vždy s klientkou důkladně konzultován, pečlivě vybrán tvar i barva. Pro vlastní aplikaci  jsou použity jedině originální, oficiálně schválené barvy, které nezpůsobují komplikace nebo nevyvolávají alergické reakce. Naším cílem je aplikovat klientce permanentní make-up takovým způsobem, že se bude cítit dobře prakticky při každé příležitosti - ať už s dalším líčením, nebo i bez něj.

Obočí a linky před a po úpravě

Rty před a po úpravě

Ceník ošetření

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Permanentní makeup - obočí

Obočí je velmi důležité pro celkový výraz obličeje. Permanentním make-upem lze upravit tvar, barvu, hustotu, intenzitu a asymetrii obočí. Cena zahrnuje konzultaci, anestetikum, mast na domácí ošetření a korekci do 3 měsíců, je-li třeba. Korekce se provádí 6-8 týdnů po první aplikaci.
120 min.
5 200,- Kč

Permanentní makeup - horní linky

Okraj horního víčka lze zvýraznit jemným vytečkováním mezi řasami až po výraznější linky, které nahradí líčení očí. Cena zahrnuje konzultaci, anestetikum, mast na domácí ošetření a korekci do 3 měsíců, je-li třeba. Korekce se provádí 6-8 týdnů po první aplikaci.
90 min.
2 750,- Kč

Permanentní makeup - dolní linky

Okraj dolního víčka lze zvýraznit jemným vytečkováním mezi řasami až po výraznější linky, které nahradí líčení očí. Cena zahrnuje konzultaci, anestetikum, mast na domácí ošetření a korekci do 3 měsíců, je-li třeba. Korekce se provádí 6-8 týdnů po první aplikaci.
90 min.
2 350,- Kč

Permanentní makeup - horní + dolní oční linky

Permanentní makeup horních i dolních očních linek během jedné návštěvy. Výhodná cena.
120 min.
4 250,- Kč

Permanentní makeup - kontura rtů

Mít krásné rty, to je sen každé ženy. Permanentním make-upem upravíme velikost i tvar a tím zlepšíme celkový výraz. Cena zahrnuje konzultaci, anestetikum, mast na domácí ošetření a korekci do 3 měsíců, je-li třeba. Korekce se provádí 6-8 týdnů po první aplikaci.
120 min.
4 250,- Kč

Permanentní makeup - rty s vystínováním

Mít krásné rty, to je sen každé ženy. Permanentním make-upem upravíme velikost, tvar i probarvení a tím zlepšíme celkový výraz. Cena zahrnuje konzultaci, anestetikum, mast na domácí ošetření a korekci do 3 měsíců, je-li třeba. Korekce se provádí 6-8 týdnů po první aplikaci.
120 min.
5 200,- Kč
Menu Blog Rezervace Facebook EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: nedaleko se nacházejí oranžová a zelená návštěvnická parkovací zóna, případně je možné na recepci získat jednorázovou stírací parkovací kartu k možnosti parkování přímo před salonem.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

* Povinné údaje

×