Nabídka ošetření Menu

Specifická kosmetická péče

Jedná se o rozšířená základní ošetření, která jsou určena pro všechny klienty, hledající odpověď na specifickou problematiku pleti. Například zvýšenou citlivost, rozšířené žilky, akné, zašedlost a podobně. Tato ošetření v sobě spojují to nejlepší z oblasti pěstící kosmetické péče a účinnosti lékařských poznatků.

Rezervace

Ceník ošetření

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Eau Thermale Spa™ - ošetření pro citlivou pleť

Základem profesionální péče jsou přípravky s velmi jemnou strukturou s termální vodou pramene Marie-Henriette, které citlivé pleti poskytnou znovu pocit komfortu, pohodlí a intenzivního zklidnění. Po čištění pleti během působení enzymatické masky proběhne masáž rukou. Gelové expresní sérum a jemná masáž zklidní Vaši pokožku a modeláž porcelánovými lžičkami přes gelovou masku je skutečným balzámem.
cca 80 min.
1 590,- Kč

Peaux grasses - ošetření problematické pleti

Ošetření je vhodné pro problematickou pleť, mastnou, aknetickou, nečistou. Obsahuje odlíčení, úpravu obočí, změkčení pleti a hloubkové čištění, ozon, sérum, masku, krém, konečnou úpravu
cca 55 - 70 min.
1 220,- Kč

Soin de saison oxygénant - sezónní okysličující ošetření

Exkluzivní ošetření pro silnou, vyváženou pleť v zimě a revitalizovanou pokožku plnou vitality v létě. Ošetření je skutečnou lázní kyslíku v kombinaci s minerály nebo vitamíny. Cílem je krásná, hydratovaná, vyživená pleť.
cca 90 min.
1 590,- Kč

Sothys homme - ošetření pro muže

Totální detoxikace a energetický rituál pro dokonalý vzhled pleti. Hydratace a anti - age. Očištění pleti, úprava obočí, čistící a energizující obličejová péče, hloubkové čištení pleti, ampule s hydratačními a anti - age účinky, masáž obličeje, horní části hrudníku a trapéz, maska, krém.
cca 75 min.
1 590,- Kč

Soin peeling resurfacante - intenzivní ošetření pro dokonalou obnovu pleti

Program pro intenzivní obnovu pleti. Je založen na peelingu 20% kyselinou glykolovou a mikrodermabrazi minerálními krystalky. Vhodné pro mastnou, hrubou, lesklou pleť, mdlou nebo kuřáckou pleť, pro eliminaci drobných vrásek, nadměrné pigmentace a jizev.
cca 80 min.
1 590,- Kč

Contour des yeux - ošetření očních partií

Vypínací kúra pro unavené oči a okolí. Hydratuje oční okolí a pomáhá od únavy.
Ošetření se provádí speciálně vytvořenými porcelánovými lžičkami, které se noří do ledové tříště a svým chladem dodávají očnímu okolí během masáže uvolňující pocit a zbaví oči únavy. Díky chladivé gelové masce je celé oční okolí dokonale vypnuté a svěží.
cca 45 min.
990,- Kč
Menu Blog Rezervace Facebook EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: nedaleko se nacházejí oranžová a zelená návštěvnická parkovací zóna, případně je možné na recepci získat jednorázovou stírací parkovací kartu k možnosti parkování přímo před salonem.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

* Povinné údaje

×