Nabídka ošetření Menu

Specifická kosmetická péče

Jedná se o rozšířená základní ošetření, která jsou určena pro všechny klienty, hledající odpověď na specifickou problematiku pleti. Například zvýšenou citlivost, rozšířené žilky, akné, zašedlost a podobně. Tato ošetření v sobě spojují to nejlepší z oblasti pěstící kosmetické péče a účinnosti lékařských poznatků.

Rezervace

Ceník ošetření

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Eau Thermale Spa™ - ošetření pro citlivou pleť

Základem profesionální péče jsou přípravky s velmi jemnou strukturou s termální vodou pramene Marie-Henriette, které citlivé pleti poskytnou znovu pocit komfortu, pohodlí a intenzivního zklidnění. Gelové expresní sérum a jemná masáž zklidní Vaši pokožku a modeláž porcelánovými lžičkami přes gelovou masku je skutečným balzámem.
cca 75 min.
1 690,- Kč

Eau Thermale Spa™ II- ošetření pro citlivou pleť s ručním čištěním

Základem profesionální péče jsou přípravky s velmi jemnou strukturou s termální vodou pramene Marie-Henriette, které citlivé pleti poskytnou znovu pocit komfortu, pohodlí a intenzivního zklidnění. Gelové expresní sérum a jemná masáž zklidní Vaši pokožku a modeláž porcelánovými lžičkami přes gelovou masku je skutečným balzámem. Toto ošetření je včetně dvoufázového čištění. Aplikace desquacremu a ruční dočištění.
cca 90 min.
1890,- Kč

Peaux grasses - ošetření problematické pleti

Ošetření je vhodné pro problematickou pleť, mastnou, aknetickou, nečistou. Obsahuje odlíčení, úpravu obočí, změkčení pleti a hloubkové ruční čištění, ozon, sérum, masku, krém, konečnou úpravu
cca 60 - 90 min.
1 370,- Kč

Soin de saison oxygénant - sezónní okysličující ošetření

Exkluzivní ošetření pro silnou, vyváženou pleť v zimě a revitalizovanou pokožku plnou vitality v létě. Ošetření je skutečnou lázní kyslíku v kombinaci s minerály nebo vitamíny. Cílem je krásná, hydratovaná, vyživená pleť.
cca 60 min.
1 690,- Kč

Soin de saison oxygénant II - sezónní okysličující ošetření s ručním čištěním

Exkluzivní ošetření pro silnou, vyváženou pleť v zimě a revitalizovanou pokožku plnou vitality v létě. Ošetření je skutečnou lázní kyslíku v kombinaci s minerály nebo vitamíny. Cílem je krásná, hydratovaná, vyživená pleť. Toto ošetření je včetně dvoufázového čištění. Aplikace desquacremu a ruční dočištění.
cca 90 min.
1 890,- Kč

NO2ctuelle - večerní ošetření pro dokonalý vzhled

Zcela mimořádné ošetření pleti, které je vhodné pro odstranění projevů únavy, nevyspání a vyčerpání. Ošetření je možné absolvovat pouze ve večerních hodinách od 18 hodin. Použité přípravky budou během noci pracovat pro dokonalý vzhled po probuzení. Obsahuje úpravu obočí, čištění pleti pomocí dvou přípravků, aplikace krému NO2ctuelle, masáž a závěrečnou tečkou je maska s fytoendorfiny, která se vmasíruje a bude působit celou noc. Na druhý večer obdržíte jako bonus ještě jedno balení masky.
cca 75 min.
1 790,- Kč

NO2ctuelle II - večerní ošetření pro dokonalý vzhled s ručním čištěním

Zcela mimořádné ošetření pleti, které je vhodné pro odstranění projevů únavy, nevyspání a vyčerpání. Ošetření je možné absolvovat pouze ve večerních hodinách od 18 hodin. Použité přípravky budou během noci pracovat pro dokonalý vzhled po probuzení. Obsahuje úpravu obočí, čištění pleti pomocí dvou přípravků, ruční čištění, aplikace krému NO2ctuelle, masáž a závěrečnou tečkou je maska s fytoendorfiny, která se vmasíruje a bude působit celou noc. Na druhý večer obdržíte jako bonus ještě jedno balení masky.
cca 90 min.
1 990,- Kč

Sothys homme - ošetření pro muže

Totální detoxikace a energetický rituál pro dokonalý vzhled pleti. Hydratace a anti - age. Očištění pleti, úprava obočí, čistící a energizující obličejová péče, čištení pleti pomocí přípravků, ampule s hydratačními a anti - age účinky, masáž obličeje, horní části hrudníku a trapéz, maska, krém.
cca 75 min.
1 690,- Kč

Sothys homme II - ošetření pro muže s ručním čištěním

Totální detoxikace a energetický rituál pro dokonalý vzhled pleti. Hydratace a anti - age. Očištění pleti, úprava obočí, čistící a energizující obličejová péče, čištení pleti pomocí přípravků, ruční čištění, ampule s hydratačními a anti - age účinky, masáž obličeje, horní části hrudníku a trapéz, maska, krém.
cca 90 min.
1 890,- Kč

Soin peeling resurfacante - intenzivní ošetření pro dokonalou obnovu pleti

Program pro intenzivní obnovu pleti. Je založen na peelingu 20% kyselinou glykolovou a mikrodermabrazi minerálními krystalky. Vhodné pro mastnou, hrubou, lesklou pleť, mdlou nebo kuřáckou pleť, pro eliminaci drobných vrásek, nadměrné pigmentace a jizev.
cca 80 min.
1 690,- Kč

Contour des yeux - ošetření očních partií

Vypínací kúra pro unavené oči a okolí. Hydratuje oční okolí a pomáhá od únavy.
Ošetření se provádí speciálně vytvořenými porcelánovými lžičkami, které se noří do ledové tříště a svým chladem dodávají očnímu okolí během masáže uvolňující pocit a zbaví oči únavy. Díky chladivé gelové masce je celé oční okolí dokonale vypnuté a svěží.
cca 45 min.
990,- Kč
Menu Rezervace Facebook Instagram EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: Z boku salonu je parkovací zóna s hodinovou sazbou 40 Kč, o 100 m výše je možné parkování v zóně se sazbou 30 Kč. Dále je možné libovolné parkování kdekoliv v modré zóně s hodinovou sazbou 60 Kč po dobu 60 minut.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

* Povinné údaje

×