Nabídka ošetření Menu

Základní kosmetická péče

Základní péče je přizpůsobená konkrétním potřebám pleti v závislosti na jejím typu. To znamená, že volíme přípravky na ošetření podle toho, jestli je pleť normální, suchá, mastná nebo dehydratovaná. Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti. Ošetření obsahuje jemné odstranění make-upu, úpravu obočí, povrchové a v případě zájmu hloubkové čištění pleti, masáž obličeje, masku, krém a záverečnou úpravu.

Ovlivňujeme povrchovou vrstvu kůže.

Rezervace

Ceník ošetření

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Soin fondamental - základní kosmetická péče

Ošetření plně pokrývá nároky na hydrataci nebo výživu pleti, včetně základní kosmetické péče (úprava obočí, čištění pleti povrchové a hloubkové přípravky, masáž obličeje a dekoltu, maska, krém)
cca 75 min.
1 370,- Kč

Soin fondamental II - základní kosmetická péče s ručním čištěním

Ošetření plně pokrývá nároky na hydrataci nebo výživu pleti, včetně základní kosmetické péče (úprava obočí, čištění pleti povrchové a hloubkové přípravky, ruční čištění, masáž obličeje a dekoltu, maska, krém)
cca 90 min.
1 570,- Kč
Menu Rezervace Facebook Instagram EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: Z boku salonu je parkovací zóna s hodinovou sazbou 40 Kč, o 100 m výše je možné parkování v zóně se sazbou 30 Kč. Dále je možné libovolné parkování kdekoliv v modré zóně s hodinovou sazbou 60 Kč po dobu 60 minut.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

* Povinné údaje

×