Nabídka ošetření Menu

Lakování a gellaky

Laky OPI jsou populární pro svou vysokou odolnost a trvanlivost, kterou zaručuje obsah speciálních pigmentů. Dvakrát ročně se představují limitované edice, které reflektují na aktuální módní trendy. Kromě nich existuje i stálá nabídka, v níž najdete své oblíbené barevné tóny. Doporučujeme permanentní lakování - gellak - s vysokým leskem a dlouhotrvajícím efektem bez poškození nehtů. K vytvrzení používáme lampu - OPI Professional Studio LED Light. Každá vrstva gelu se "zapéká" pouhých 30 vteřin.

Rezervace

Ceník ošetření

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Gel break péče pro obnovení nehtů

Nová obnovující péče přípravků Gel Break! Obnovuje poškozené nehty již během jednoho týdne! Přípravky jsou obohaceny o vitamíny a minerály. Je určena zákaznicím, které nosí dlouhodobě gelové nehty nebo gelcolor jako ozdravná kúra. Jednoduchá aplikace ve třech krocích: Gel Break Serum - reparační podkladový lak napuštěný reparačním sérem. Čirá barva. Dále Gel Break Color - barevný lak ve třech odstínech, poslední fází je Gel Break Protector - ochranný vrchní lak. Doporučujeme opakovat ošetření po 7-10 dnech.
30 min.
510,- Kč

Odstranění gel coloru

Služba odstranění gel coloru. Službu nelze objednat samostatně.
20 min.
200,- Kč
Menu Blog Rezervace Facebook EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: nedaleko se nacházejí oranžová a zelená návštěvnická parkovací zóna, případně je možné na recepci získat jednorázovou stírací parkovací kartu k možnosti parkování přímo před salonem.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

* Povinné údaje

×