Nabídka ošetření Menu

O nás

Atelier d'Esthétique… naše srdeční záležitost.

Salon v Praze na Královských Vinohradech byl stvořen nejen pro Vaši krásu a odpočinek, ale i zážitek, který si nesmíte nechat ujít.

Sothys byla podle starověké řecké mytologie nejjasnější hvězdou na obloze. Svět o ní po staletí neslyšel. Francouzská značka Sothys Paris přichází za Vámi a přináší její záři, energii a půvab až k Vám.

Profesionální francouzská kosmetika používaná v institutech krásy, wellness a spa po celém světě - Sothys Paris. Výsledkem více než sedmdesátileté práce a výzkumu v oblasti kosmetiky je rozmanitý program ošetření, široká škála kosmetických přípravků k ošetření pleti a celého těla. V nabídce najdete také pánskou péči, sluneční péči či pečující dekorativní kosmetiku.

Profesionální nehtová značka OPI je s krásou spojená už více než 30 let. Její otec, George Schaeffer, založil v Los Angeles původně společnost na výrobu dentálních materiálů. Brzo si však všiml podobnosti mezi materiály používanými v dentálním a nehtovém průmyslu... Během pár let se značka OPI stala celosvětovým lídrem v profesionální péči a její úžasné laky si našly cestu i do domácího kosmetického arzenálu žen po celém světe.

Kromě laků na nehty najdete v portfoliu značky i krémy na ruce, vyživující nehtovou péči nebo přípravky určené na pedikúru.

  • Zkuste kosmetická pleťová a tělová ošetření, která jsou vysoce efektivní
  • Ulevte svému tělu od přetížení, únavy a bolesti tělovou péčí
  • Dopřejte si luxusní péči pro Vaše ruce a nehty
  • Spa pedikura bude hýčkat Vaše nohy, které budou neuvěřitelně hladké
  • Speciatitou je podologický program, který poskytuje komplexní péči o Vaše nohy a chodidla v nejvyšší kvalitě včetně diagnostiky a řešení zdravotních obtíží

U nás se o Vás postaráme od hlavy až k patě. Těšíme se na Vás.

Menu Rezervace Facebook Instagram EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: Z boku salonu je parkovací zóna s hodinovou sazbou 40 Kč, o 100 m výše je možné parkování v zóně se sazbou 30 Kč. Dále je možné libovolné parkování kdekoliv v modré zóně s hodinovou sazbou 60 Kč po dobu 60 minut.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

* Povinné údaje

×