Nabídka ošetření Menu

Individuální korekční stélky - Pedikom systém

V dnešní době trpí překvapivě velké množství lidí mnohdy bolestivými ortopedickými vadami nohou, které se mohou přes páteř přenášet do celého těla. 
Naštěstí většinu obvyklých vad (nejčastěji problémy s klenbou a deformitami prstů) lze úspěšně řešit, nebo alespoň zmírnit.
Tomuto účelu slouží výroba individuálních speciálních ortopedických stélek na základě provedeného počítačového vyšetření chodidla.
Rozdíl mezi kvalitními a volně prodejnými stélkami je v tom, že každá noha má jiný problém, nelze tedy vyrobit univerzální stélku. Kvalitní stélka je dynamická, nutí nohu pracovat a aktivně se zlepšovat, nekvalitní je jen pasivní podpora. Obecně se to dá přirovnat k rozdílu mezi konfekčním oblekem a oblekem na míru...

Ve spolupráci s firmou Pedikom, která patří ke špičkám v oboru, nabízíme unikátní ucelený systém péče o chodidlo sahající od počátečního PC vyšetření až k Vaší individuální korekční stélce.

 

 

Ceník ošetření

Vyšetření na podoskopu bez ukládání do PC

30 min.
600,- Kč

Vyšetření na podoskopu s uložením do PC a následnou výrobou stélek

30 min.
800,- Kč

Kontrolní vyšetření na podoskopu

30 min.
500,- Kč
Menu Rezervace Facebook Instagram EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: Z boku salonu je parkovací zóna s hodinovou sazbou 40 Kč, o 100 m výše je možné parkování v zóně se sazbou 30 Kč. Dále je možné libovolné parkování kdekoliv v modré zóně s hodinovou sazbou 60 Kč po dobu 60 minut.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

* Povinné údaje

×