Nabídka ošetření Menu

Pedikúra OPI

Pedikúra vleže je velmi příjemný zážitek pro Vás i Vaše nohy. Při přístrojovém ošetření nehrozí riziko, že se odstraní příliš velká vrstva kůže jako při klasické "mokré" variantě. Sterilní vysokorychlostní frézkou můžeme dosáhnout dokonce lepších výsledků, upravíme tvar nehtů, odstraníme ztvrdlou kůži, mozoly a kuří oka. Pedikúra OPI nabízí profesionální přípravky, které promění všední pedikúru na mimořádnou péči. Přípravky z této řady poskytují jedinečné uklidňující léčivé možnosti pro osvěžení a vitalizaci nohou, které budou dokonalé.

Rezervace

Ceník ošetření

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Spa pedikúra OPI

Přípravky O.P.I. jsou vyrobeny z vysoce aktivních přírodních složek. Zjemňují, zvláčňují a obnovují – napomáhají šetrnému odstranění suché pokožky a mozolů a zabraňují jejich dalšímu tvoření. Ošetření obsahuje relaxační lázeň nohou, odstranění zrohovatělé kůže a otlaků. Nehty zastříhneme a upravíme do požadovaného tvaru. Následuje úprava nehtové kůžičky, vyčištění nehtového valu a volného okraje nehtu, peeling a aplikace hydratační masky pro změkčení a ošetření nohou.
Samozřejmostí je masáž nohou a aplikace krému. Lakování nehtů nebo výživa na nehty v ceně.
90 min.
1 090,- Kč

Spa pedikúra OPI + gel color OPI

Spa pedikúra OPI + gel color OPI. Zvýhodněná cena. Příplatek za kompletní chrom-efekt je 100Kč nebo 15Kč jeden nehet.
90 min.
1 490,- Kč

SPA pedikúra OPI pro děti

Tato péče obsahuje zastřižení a úpravu nehtů do požadovaného tvaru. Následuje úprava nehtové kůžičky, vyčištění nehtového valu a volného okraje nehtu a peeling.
Samozřejmostí je masáž nohou a aplikace krému. Lakování nehtů v ceně.
Ošetření je vhodné pro děti ve věku 6-13 let a může být i součástí žážitkového programu v kategorii exklusive.
60 min.
790,- Kč

Gelcolor

Gel Color se nanáší jednoduše jako lak a vydrží několik týdnů. Polymerizuje se v UV nebo LED lampě. Odstraňuje se působením tekutiny Expert Touch Remover. V nabídce v oblíbených barevných odstínech laků. Tuto službu nelze provádět samostatně bez ošetření nohou.
30 min.
600,- Kč
Menu Rezervace Facebook Instagram EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: Z boku salonu je parkovací zóna s hodinovou sazbou 40 Kč, o 100 m výše je možné parkování v zóně se sazbou 30 Kč. Dále je možné libovolné parkování kdekoliv v modré zóně s hodinovou sazbou 60 Kč po dobu 60 minut.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

* Povinné údaje

×