Nabídka ošetření Menu

Přístrojová pedikúra

Odborná péče, využívající vědomostí a znalostí z lékařských oborů. Poskytuje komplexní péči o nohy v nejvyšší kvalitě včetně diagnostiky. Objednat se můžete na profesionální, přístrojové a bezbolestné ošetření nohou a nehtů, včetně jejich korekcí. Individuálními stélkami do obuvi můžeme řešit problém s plochou nohou, pokleslou klenbou, nadměrným rohovatěním kůže a různými deformitami.

Rezervace

Ceník ošetření

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Základní přístrojová pedikúra

Odborné komplexní šetrné ošetření přístrojovou metodou. Obsahuje: orientační diagnostiku, desinfekci sprejem s antimykotickým a antibakteriálním účinkem, odlakování laku či gellaku, zkrácení, očištění a dotvarování nehtů, odstranění rohoviny a drobných otlaků , ošetření mělkých prasklin, závěrečné ošetření antimykotickým přípravkem, pečujícím olejem na nehtové kůžičky a balzámem.
60 min.
790,- Kč

Rozšířená přístrojová pedikúra

Je odborné komplexní šetrné ošetření přístrojovou metodou. Nad rámec základního ošetření obsahuje úpravu a dotvarování silně ztluštěných nehtů, odstranění nadměrného množství rohoviny a hlubokých otlaků a ošetření hlubokých prasklin.
90 min.
990,- Kč

Expresní podologické ošetření

Akutní ošetření - samostatný podologický výkon nepřesahující 20 minut (kromě ošetření zarostlého nehtu)
20 min.
300,- Kč

Samostatné odstranění jednoho kuřího oka

Samostatný výkon bez dalšího ošetření nohou. Odstranění více než tří kuřích ok provádíme pouze v rámci celkového ošetření.
20 min.
100,- Kč

Gel color OPI na nohy

Gel Color se nanáší jednoduše jako lak a vydrží několik týdnů. Polymerizuje se v UV nebo LED lampě. Odstraňuje se působením tekutiny Expert Touch Remover. V nabídce v oblíbených barevných odstínech laků.
30 min.
500,- Kč

Odstranění gel coloru na nohou

Služba odstranění gel coloru před podologickým výkonem - mimo kompletní pedikúru.
20 min.
200,- Kč
Menu Rezervace Facebook Instagram EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: Z boku salonu je parkovací zóna s hodinovou sazbou 40 Kč, o 100 m výše je možné parkování v zóně se sazbou 30 Kč. Dále je možné libovolné parkování kdekoliv v modré zóně s hodinovou sazbou 60 Kč po dobu 60 minut.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

* Povinné údaje

×