Nabídka ošetření Menu

Excelentní péče Sothys

Unikátní rituály s maximálním účinkem v péči o pokožku celého těla. Smyslová potěšení s jemnými vůněmi a specifickými modelážními technikami Digi - Esthetique®. Jedná se o originální a exkluzivní manuální metodu s kombinací západních a orientálních technik. Tato péče je ztělesněním potěšení a hýčkání.

Rezervace

Ceník ošetření

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Hanakasumi - tělový rituál

Speciální rituál v japonském stylu a vůní sakury, nabízí uvolnění těla a především mysli. Procedura je vhodná pro ženy i muže každého věku a všechny typy pokožky.
Je zaměřena zejména na dolní partie těla, na unavené nohy. Dodává pocit uvolnění a odbourává stres. Čeká vás peeling celého těla, který se odstraní lufou, čímž se pokožka dokonale prokrví a pak následuje másáž teplým bambuckým máslem. Celé ošetření doprovází příjemná vůně třešňových květů a lotosu, jež stimuluje smysly a podporuje navození hluboké relaxace.
75 min.
1 750,- Kč

Tělový rituál inspirovaný Marokem

Vyjímečná péče inspirovaná orientálními rituály předků. Teplý sirup pro přípravu celého těla na exfoliaci povzbudí Vaše smysly. Masáž ručně vyrobenou hliněnou pemzou je naprosto unikátním zážitkem. Horké ručníky a nahřátý modelážní krém umocní Vaše pocity a během masáže se přenesete na dovolenou, ze které si přivezete pemzu jako dárek.
60 min.
1800,- Kč

Rituál slunce

Dokonalé ošetření pokožky celého těla pro kvalitní opálení, které vydrží.
Důkladná LUXUSNÍ EXFOLIACE gumovacím krémem odstraní šupinky, krásně vyhladí a zpevní pokožku.
Aplikace lehce tónovaného duhového gelu zajistí vaší pokožce pozvolné a krásně přirozené bronzové opálení beze skvrn. Nemusíte se tak při první návštěvě pláže stydět a přirozené opálení je kvalitnější a vydrží déle.
Doporučujeme před prvním sluněním.
60 min.
1 190,- Kč
Menu Rezervace Facebook Instagram EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: Z boku salonu je parkovací zóna s hodinovou sazbou 40 Kč, o 100 m výše je možné parkování v zóně se sazbou 30 Kč. Dále je možné libovolné parkování kdekoliv v modré zóně s hodinovou sazbou 60 Kč po dobu 60 minut.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

* Povinné údaje

×