Nabídka ošetření Menu

Regenerační a rekondiční masáže

Klasické masáže jsou vynikající prostředek k odstranění bolesti, navození dobré nálady, pohody, povzbuzení energie a zotavení svalstva. Lze si tak díky ní nejen efektivně odpočinout, ale také dosáhnout o poznání vyšší výkonnosti během dne.

Rezervace

Ceník ošetření

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Relaxační masáž

Relaxační masáž je vhodná pro každého, kdo trpí bolestmi zad, nedostatkem svalové energie či prostě jen klasickou únavou. V péči našich profesionálních terapeutů brzy pocítíte příliv pozitivní energie a nové chuti do života! Je přizpůsobena vašim potřebám a přáním a je tu pro váš dokonalý odpočinek! Jako bonus - peeling zdarma!!!
60 min.
90 min.
120 min.
890,- Kč
1 190,- Kč
1 490,- Kč

Intenzivní masáž

Intenzivní masáž se silnějším přítlakem, s prvky technik thajské masáže, čínské masáže tuina, baňkování silikonovou baňkou, akupresury a havajské masáže lomi-lomi. Vede k uvolnění spoušťových bodů a osdtranění spazmů.
60 min.
90 min.
890,- Kč
1 190,- Kč

Intenzivni terapeutická masáž

Kombinace jedinečných a nejúčinnějších masážních technik přímo na míru. Diagnostika problému, srovnání končetin a nácvik vhodných cviků. Techniky z indické, havajské, čínské , Breussovy, reflexní  a deep tissue masáže, nahřátí oblastí s problémem lávovými kameny, horké ručníky,  baňky a guasha. Mobilizační a trakční techniky k uvolnění blokací. Celé tělo se dostane do rovnováhy, harmonie a uvolní se od bolesti a napětí pomocí přírodních léčivých olejů.
60 min.
90 min.
890,- Kč
1 190,- Kč
Menu Blog Rezervace Facebook EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: nedaleko se nacházejí oranžová a zelená návštěvnická parkovací zóna, případně je možné na recepci získat jednorázovou stírací parkovací kartu k možnosti parkování přímo před salonem.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

* Povinné údaje

×