Nabídka ošetření Menu

Exclusive

Zážitek, emoce, něco jiného, nového a vyjímečného... Toto vše ovlivňuje náš život. Získáváme pozitivní energii, kterou pak můžeme využít k radosti, sebevědomí a třeba i k uskutečnění našich snů.

Přijměte naše pozvání na něco mimořádného, co nezažijete nikde jinde.

Rezervace

Ceník ošetření

Pro malé slečny

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Rituál pro hvězdičku Sothys

Ritual krásy, který si vaše dcera zamiluje..Její odlíčená, gommáží vyčištěná pleť bude zářit jako hvězdička. Voňavá masáž obličeje, zakončená lehkou hydratační maskou,doplněnou jemným uvolněním rukou ji přinese pocit klidu a uvolnění...Závěrečnou třešničkou může být se souhlasem rodičů velmi lehké líčení. Princeznovský den může pokračovat ještě manikúrou. Ručky se ošetří peelingem, upraví se nehty a jejich okolí. Po příjemném zábalu lze nalakovat.
60 min.
90 min.
990,- Kč
1 480,- Kč

Hvězdička Sothys - péče o ruce

Péče o ručky hvězdičky Sothys obsahuje peeling, úpravu nehtů a jejich okolí. Po příjemném zábalu lze nalakovat. Skvělý doplněk k dětskému ošetření.
30 min.
490,- Kč

Zážitková SPA pedikúra pro děti

Tato péče obsahuje zastřižení a úpravu nehtů do požadovaného tvaru. Následuje úprava nehtové kůžičky, vyčištění nehtového valu a volného okraje nehtu a peeling. Samozřejmostí je masáž nohou a aplikace krému. Lakování nehtů v ceně.
Ošetření je vhodné pro děti ve věku 8-13 let a může být i součástí rituálu pro Hvězdičku Sothys.
60 min.
690,- Kč

Pro nevěsty

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Program pro nevěstu

Kompletní příprava nevěsty před svatebním dnem zahrnuje intenzivní kosmetickou péči, manikuru OPI s gellakem a pedikúru s gellakem. ( výběr mezi SPA a přístrojovou péčí )
K tomuto balíčku nabízíme ještě další doplňkové služby se slevou 20%. Doporučujeme tělové ošetření Sothys s peelingem celého těla pro hladkou pokožku a depilaci , kterou je lepší provést 3-4 dny před termínem svatby.
4 290,- Kč
Menu Blog Rezervace Facebook EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: nedaleko se nacházejí oranžová a zelená návštěvnická parkovací zóna, případně je možné na recepci získat jednorázovou stírací parkovací kartu k možnosti parkování přímo před salonem.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

* Povinné údaje

×