Nabídka ošetření Menu

Pro nevěsty

Svatební den je pro každou ženu jedním z nejvýznamějších v jejím životě. Správná a profesionální příprava je tedy velmi důležitá a neměla by se podceňovat. V první řadě jde o přípravu pleti, ale i ruce  jsou vizitkou každé ženy a snubní prsten pak bude jejich ozdobou. Ale nesmíme zapomínat ani na upravené nožky do svatebních střevíčků...

Ceník ošetření

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Program pro nevěstu

Kompletní příprava nevěsty před svatebním dnem zahrnuje intenzivní kosmetickou péči, manikuru OPI s gelcolorem a pedikúru s gelcolorem. ( výběr mezi SPA a přístrojovou péčí )
K tomuto balíčku nabízíme ještě další doplňkové služby se slevou 20%. Doporučujeme tělové ošetření Sothys - Hanakasumi nebo Maroko, s peelingem celého těla pro hladkou pokožku a depilaci , kterou je lepší provést 3-4 dny před termínem svatby.
cca 4,5 hod
4 990,- Kč
Menu Rezervace Facebook Instagram EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: Z boku salonu je parkovací zóna s hodinovou sazbou 40 Kč, o 100 m výše je možné parkování v zóně se sazbou 30 Kč. Dále je možné libovolné parkování kdekoliv v modré zóně s hodinovou sazbou 60 Kč po dobu 60 minut.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

* Povinné údaje

×