Nabídka ošetření Menu

Zážitky pro malé slečny

Potřebujete naprosto jedinečný dárek?  Unikátní služba v Praze pro Vaše malé slečny. Máte dcerku, která chce být jako maminka? Ráda se o sebe stará již v tomto věku? Tajně si půjčuje Vaši rtěnku? Nebo ji chcete připravit na to, že z ní zanedlouho bude mladá dáma a k jejímu životnímu stylu bude patřit i návštěva kosmetických salonů ? Anebo si spolu chcete udělat super "holčičí den"? Tento program je vhodný pro děti od 8-13 let.

Rezervace

Ceník ošetření

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Rituál pro hvězdičku Sothys

Ritual krásy, který si vaše dcera zamiluje..Její odlíčená, gommáží vyčištěná pleť bude zářit jako hvězdička. Voňavá masáž obličeje, zakončená lehkou hydratační maskou,doplněnou jemným uvolněním rukou ji přinese pocit klidu a uvolnění...Závěrečnou třešničkou může být se souhlasem rodičů velmi lehké líčení. Princeznovský den může pokračovat ještě manikúrou. Ručky se ošetří peelingem, upraví se nehty a jejich okolí. Po příjemném zábalu lze nalakovat.
60 min.
90 min.
990,- Kč
1 480,- Kč

Hvězdička Sothys - péče o ruce

Péče o ručky hvězdičky Sothys obsahuje peeling, úpravu nehtů a jejich okolí. Po příjemném zábalu lze nalakovat. Skvělý doplněk k dětskému ošetření.
30 min.
490,- Kč

Zážitková SPA pedikúra pro děti

Tato péče obsahuje zastřižení a úpravu nehtů do požadovaného tvaru. Následuje úprava nehtové kůžičky, vyčištění nehtového valu a volného okraje nehtu a peeling. Samozřejmostí je masáž nohou a aplikace krému. Lakování nehtů v ceně.
Ošetření je vhodné pro děti ve věku 8-13 let a může být i součástí rituálu pro Hvězdičku Sothys.
60 min.
690,- Kč
Menu Blog Rezervace Facebook EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: nedaleko se nacházejí oranžová a zelená návštěvnická parkovací zóna, případně je možné na recepci získat jednorázovou stírací parkovací kartu k možnosti parkování přímo před salonem.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

* Povinné údaje

×