Nabídka ošetření Menu

Kosmetika

Kosmetické ošetření je velmi příjemná procedura, kterou by si měl dopřávat každý z nás. Vaše pleť si ji zaslouží a Vy příjemný odpočinek a relaxaci. Cílená pravidelná péče účinnými přípravky Sothys dokáže divy. Společně docílíme toho, že Vaše pokožka bude zdravá, čistá a zářivá.

Rezervace

Ceník ošetření

Základní péče

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Soin fondamental - základní kosmetická péče

Ošetření plně pokrývá nároky na hydrataci nebo výživu pleti, včetně základní kosmetické péče (úprava obočí, čištění pleti povrchové, hloubkové a manuální, intenzivní ampule, masáž obličeje a dekoltu, maska, krém)
cca 90 min.
1 370,- Kč

Specifická péče

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Eau Thermale Spa™ - ošetření pro citlivou pleť

Základem profesionální péče jsou přípravky s velmi jemnou strukturou s termální vodou pramene Marie-Henriette, které citlivé pleti poskytnou znovu pocit komfortu, pohodlí a intenzivního zklidnění. Po čištění pleti během působení enzymatické masky proběhne masáž rukou. Gelové expresní sérum a jemná masáž zklidní Vaši pokožku a modeláž porcelánovými lžičkami přes gelovou masku je skutečným balzámem.
cca 80 min.
1 590,- Kč

Peaux grasses - ošetření problematické pleti

Ošetření je vhodné pro problematickou pleť, mastnou, aknetickou, nečistou. Obsahuje odlíčení, úpravu obočí, změkčení pleti a hloubkové čištění, ozon, sérum, masku, krém, konečnou úpravu
cca 55 - 70 min.
1 220,- Kč

Soin de saison oxygénant - sezónní okysličující ošetření

Exkluzivní ošetření pro silnou, vyváženou pleť v zimě a revitalizovanou pokožku plnou vitality v létě. Ošetření je skutečnou lázní kyslíku v kombinaci s minerály nebo vitamíny. Cílem je krásná, hydratovaná, vyživená pleť.
cca 90 min.
1 590,- Kč

Sothys homme - ošetření pro muže

Totální detoxikace a energetický rituál pro dokonalý vzhled pleti. Hydratace a anti - age. Očištění pleti, úprava obočí, čistící a energizující obličejová péče, hloubkové čištení pleti, ampule s hydratačními a anti - age účinky, masáž obličeje, horní části hrudníku a trapéz, maska, krém.
cca 75 min.
1 590,- Kč

Soin peeling resurfacante - intenzivní ošetření pro dokonalou obnovu pleti

Program pro intenzivní obnovu pleti. Je založen na peelingu 20% kyselinou glykolovou a mikrodermabrazi minerálními krystalky. Vhodné pro mastnou, hrubou, lesklou pleť, mdlou nebo kuřáckou pleť, pro eliminaci drobných vrásek, nadměrné pigmentace a jizev.
cca 80 min.
1 590,- Kč

Contour des yeux - ošetření očních partií

Vypínací kúra pro unavené oči a okolí. Hydratuje oční okolí a pomáhá od únavy.
Ošetření se provádí speciálně vytvořenými porcelánovými lžičkami, které se noří do ledové tříště a svým chladem dodávají očnímu okolí během masáže uvolňující pocit a zbaví oči únavy. Díky chladivé gelové masce je celé oční okolí dokonale vypnuté a svěží.
cca 45 min.
990,- Kč

Intenzivní péče

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

ßP3 komplex - salonní ošetření mládí

Systém, který bojuje proti viditelným známkám stárnutí - vráskám a povoleným rysům. Ultra sofistikované ošetření kombinující produkty s vysokou účinností a cílené profesionální metody aplikace. Díky této péči získáte viditelně mladší tvář již po první péči. Nejúčinější je kúra tří ošetření v průběhu jednoho měsíce, po kterých pleť působí mladší o 6 let.
cca 90 min.
2 290,- Kč

Ovale parfait - contour des yeux - ošetření pro dokonalé kontury obličeje a oční partie

Tato péče viditelně ovlivňuje ochabnutí kůže, přesun tuků směrem k dolním oblastem obličeje, vypíná a vyhlazuje vrásky kolem rtů a ve tvářích. Zpevňující sérum, specifická masáž a tři intenzivní masky viditelně vylepší kontury Vašeho obličeje. Účinné oční přípravky, mikromasáž a náplasťová maska zmírní otoky, stopy únavy a mimické vrásky na čele a kolem očí.
cca 90 min.
2 590,- Kč

Ligne énergisante á l`eleutherocoque - energizující ošetření se sibiřským ženšenem

Toto povzbuzující ošetření je regeneračním balzámem a ideální přípravou pro ošetření Hydradvance nebo Collagéne Hyaluronique. Ženšen je nazýván "kořenem mládí" a je schopen působit na geny, které ovlivňují kvalitu a odolnost pleti, chrání, stimuluje a regeneruje. Cílem je získat přirozenou vitalitu a krásu.
cca 90 min.
2 290,- Kč

Hydra3Ha - vysoce hydratační ošetření

Absolutní hydratace Vaší pleti vysoce účinnou nízkomolekulární a vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, extraktem z hřibu Boletus a epidermálními kmenovými buňkami. Speciální protokol o 6 fázích s trojitou maskou, dvojitým sérem, masáží a teplými ručníky. Pleť je hydratovaná, vyhlazená a působí mladším dojmem. Nejúčinnější ošetření Sothys všech dob.
cca 90 min.
2 120,- Kč

Luxusní péče

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Secrets de Sothys - obličejový rituál Par Excellence - Secrets de Sothys

Nejluxusnější ošetření Sothys zajišťuje ochranu kmenových buněk dermis, snižuje proces předčasného stárnutí způsobeného každodenními mikrozáněty, reaktivuje syntézu esenciálních komponentů pro mládí a krásu pleti, regeneruje buňky epidermis, omezuje buněčné energetické nedostatky. 100% spokojenost s hydratací, zářivostí a načechráním pleti, 95% osob nikdy nevyzkoušelo ošetření, které by mělo takovou globální účinnost. Na přání lze toto obličejové ošetření doplnit peelingem a masáží celého těla tělovými přípravky Secret de Sothys. Žádné ošetření nebylo nikdy tak účinné!
105 min.
135 min.
(včetně péče o tělo)
4 590,- Kč
6 290,- Kč

Líčení

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Denní líčení

Denní líčení zahrnuje kompletní makeup pro běžný den.
30 min
550,- Kč

Večerní líčení

Líčení vhodné na slavnostní příležitosti, plesy, před focením. Obsahuje kompletní makeup s propracovanými detaily. Možnost nalepení umělých řas nebo aplikace třpytek
45 min.
750,- Kč

Expresní líčení

Lehké denní líčení po kosmetickém ošetření.
15 min.
250,- Kč

Foto make-up

Cílené líčení před focením
30 min.
650,- Kč

Permanentní makeup

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Permanentní makeup - obočí

Obočí je velmi důležité pro celkový výraz obličeje. Permanentním make-upem lze upravit tvar, barvu, hustotu, intenzitu a asymetrii obočí. Cena zahrnuje konzultaci, anestetikum, mast na domácí ošetření a korekci do 3 měsíců, je-li třeba. Korekce se provádí 6-8 týdnů po první aplikaci.
120 min.
5 200,- Kč

Permanentní makeup - horní linky

Okraj horního víčka lze zvýraznit jemným vytečkováním mezi řasami až po výraznější linky, které nahradí líčení očí. Cena zahrnuje konzultaci, anestetikum, mast na domácí ošetření a korekci do 3 měsíců, je-li třeba. Korekce se provádí 6-8 týdnů po první aplikaci.
90 min.
2 750,- Kč

Permanentní makeup - dolní linky

Okraj dolního víčka lze zvýraznit jemným vytečkováním mezi řasami až po výraznější linky, které nahradí líčení očí. Cena zahrnuje konzultaci, anestetikum, mast na domácí ošetření a korekci do 3 měsíců, je-li třeba. Korekce se provádí 6-8 týdnů po první aplikaci.
90 min.
2 350,- Kč

Permanentní makeup - horní + dolní oční linky

Permanentní makeup horních i dolních očních linek během jedné návštěvy. Výhodná cena.
120 min.
4 250,- Kč

Permanentní makeup - kontura rtů

Mít krásné rty, to je sen každé ženy. Permanentním make-upem upravíme velikost i tvar a tím zlepšíme celkový výraz. Cena zahrnuje konzultaci, anestetikum, mast na domácí ošetření a korekci do 3 měsíců, je-li třeba. Korekce se provádí 6-8 týdnů po první aplikaci.
120 min.
4 250,- Kč

Permanentní makeup - rty s vystínováním

Mít krásné rty, to je sen každé ženy. Permanentním make-upem upravíme velikost, tvar i probarvení a tím zlepšíme celkový výraz. Cena zahrnuje konzultaci, anestetikum, mast na domácí ošetření a korekci do 3 měsíců, je-li třeba. Korekce se provádí 6-8 týdnů po první aplikaci.
120 min.
5 200,- Kč
Menu Blog Rezervace Facebook EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: nedaleko se nacházejí oranžová a zelená návštěvnická parkovací zóna, případně je možné na recepci získat jednorázovou stírací parkovací kartu k možnosti parkování přímo před salonem.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

* Povinné údaje

×