Nabídka ošetření Menu

Kosmetika

Kosmetické ošetření je velmi příjemná procedura, kterou by si měl dopřávat každý z nás. Vaše pleť si ji zaslouží a Vy příjemný odpočinek a relaxaci. Cílená pravidelná péče účinnými přípravky Sothys dokáže divy. Společně docílíme toho, že Vaše pokožka bude zdravá, čistá a zářivá.

Rezervace

Ceník ošetření

Základní péče

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Soin fondamental - základní kosmetická péče

Ošetření plně pokrývá nároky na hydrataci nebo výživu pleti, včetně základní kosmetické péče (úprava obočí, čištění pleti povrchové a hloubkové přípravky, masáž obličeje a dekoltu, maska, krém)
cca 75 min.
1 370,- Kč

Soin fondamental II - základní kosmetická péče s ručním čištěním

Ošetření plně pokrývá nároky na hydrataci nebo výživu pleti, včetně základní kosmetické péče (úprava obočí, čištění pleti povrchové a hloubkové přípravky, ruční čištění, masáž obličeje a dekoltu, maska, krém)
cca 90 min.
1 570,- Kč

Specifická péče

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Eau Thermale Spa™ - ošetření pro citlivou pleť

Základem profesionální péče jsou přípravky s velmi jemnou strukturou s termální vodou pramene Marie-Henriette, které citlivé pleti poskytnou znovu pocit komfortu, pohodlí a intenzivního zklidnění. Gelové expresní sérum a jemná masáž zklidní Vaši pokožku a modeláž porcelánovými lžičkami přes gelovou masku je skutečným balzámem.
cca 75 min.
1 690,- Kč

Eau Thermale Spa™ II- ošetření pro citlivou pleť s ručním čištěním

Základem profesionální péče jsou přípravky s velmi jemnou strukturou s termální vodou pramene Marie-Henriette, které citlivé pleti poskytnou znovu pocit komfortu, pohodlí a intenzivního zklidnění. Gelové expresní sérum a jemná masáž zklidní Vaši pokožku a modeláž porcelánovými lžičkami přes gelovou masku je skutečným balzámem. Toto ošetření je včetně dvoufázového čištění. Aplikace desquacremu a ruční dočištění.
cca 90 min.
1890,- Kč

Peaux grasses - ošetření problematické pleti

Ošetření je vhodné pro problematickou pleť, mastnou, aknetickou, nečistou. Obsahuje odlíčení, úpravu obočí, změkčení pleti a hloubkové ruční čištění, ozon, sérum, masku, krém, konečnou úpravu
cca 60 - 90 min.
1 370,- Kč

Soin de saison oxygénant - sezónní okysličující ošetření

Exkluzivní ošetření pro silnou, vyváženou pleť v zimě a revitalizovanou pokožku plnou vitality v létě. Ošetření je skutečnou lázní kyslíku v kombinaci s minerály nebo vitamíny. Cílem je krásná, hydratovaná, vyživená pleť.
cca 60 min.
1 690,- Kč

Soin de saison oxygénant II - sezónní okysličující ošetření s ručním čištěním

Exkluzivní ošetření pro silnou, vyváženou pleť v zimě a revitalizovanou pokožku plnou vitality v létě. Ošetření je skutečnou lázní kyslíku v kombinaci s minerály nebo vitamíny. Cílem je krásná, hydratovaná, vyživená pleť. Toto ošetření je včetně dvoufázového čištění. Aplikace desquacremu a ruční dočištění.
cca 90 min.
1 890,- Kč

NO2ctuelle - večerní ošetření pro dokonalý vzhled

Zcela mimořádné ošetření pleti, které je vhodné pro odstranění projevů únavy, nevyspání a vyčerpání. Ošetření je možné absolvovat pouze ve večerních hodinách od 18 hodin. Použité přípravky budou během noci pracovat pro dokonalý vzhled po probuzení. Obsahuje úpravu obočí, čištění pleti pomocí dvou přípravků, aplikace krému NO2ctuelle, masáž a závěrečnou tečkou je maska s fytoendorfiny, která se vmasíruje a bude působit celou noc. Na druhý večer obdržíte jako bonus ještě jedno balení masky.
cca 75 min.
1 790,- Kč

NO2ctuelle II - večerní ošetření pro dokonalý vzhled s ručním čištěním

Zcela mimořádné ošetření pleti, které je vhodné pro odstranění projevů únavy, nevyspání a vyčerpání. Ošetření je možné absolvovat pouze ve večerních hodinách od 18 hodin. Použité přípravky budou během noci pracovat pro dokonalý vzhled po probuzení. Obsahuje úpravu obočí, čištění pleti pomocí dvou přípravků, ruční čištění, aplikace krému NO2ctuelle, masáž a závěrečnou tečkou je maska s fytoendorfiny, která se vmasíruje a bude působit celou noc. Na druhý večer obdržíte jako bonus ještě jedno balení masky.
cca 90 min.
1 990,- Kč

Sothys homme - ošetření pro muže

Totální detoxikace a energetický rituál pro dokonalý vzhled pleti. Hydratace a anti - age. Očištění pleti, úprava obočí, čistící a energizující obličejová péče, čištení pleti pomocí přípravků, ampule s hydratačními a anti - age účinky, masáž obličeje, horní části hrudníku a trapéz, maska, krém.
cca 75 min.
1 690,- Kč

Sothys homme II - ošetření pro muže s ručním čištěním

Totální detoxikace a energetický rituál pro dokonalý vzhled pleti. Hydratace a anti - age. Očištění pleti, úprava obočí, čistící a energizující obličejová péče, čištení pleti pomocí přípravků, ruční čištění, ampule s hydratačními a anti - age účinky, masáž obličeje, horní části hrudníku a trapéz, maska, krém.
cca 90 min.
1 890,- Kč

Soin peeling resurfacante - intenzivní ošetření pro dokonalou obnovu pleti

Program pro intenzivní obnovu pleti. Je založen na peelingu 20% kyselinou glykolovou a mikrodermabrazi minerálními krystalky. Vhodné pro mastnou, hrubou, lesklou pleť, mdlou nebo kuřáckou pleť, pro eliminaci drobných vrásek, nadměrné pigmentace a jizev.
cca 80 min.
1 690,- Kč

Contour des yeux - ošetření očních partií

Vypínací kúra pro unavené oči a okolí. Hydratuje oční okolí a pomáhá od únavy.
Ošetření se provádí speciálně vytvořenými porcelánovými lžičkami, které se noří do ledové tříště a svým chladem dodávají očnímu okolí během masáže uvolňující pocit a zbaví oči únavy. Díky chladivé gelové masce je celé oční okolí dokonale vypnuté a svěží.
cca 45 min.
990,- Kč

Intenzivní péče

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

ßP3 komplex - salonní ošetření mládí

Systém, který bojuje proti viditelným známkám stárnutí - vráskám a povoleným rysům. Ultra sofistikované ošetření kombinující produkty s vysokou účinností a cílené profesionální metody aplikace. Díky této péči získáte viditelně mladší tvář již po první péči. Nejúčinější je kúra tří ošetření v průběhu jednoho měsíce, po kterých pleť působí mladší o 6 let.
cca 90 min.
2 390,- Kč

Ovale parfait - contour des yeux - ošetření pro dokonalé kontury obličeje a oční partie

Tato péče viditelně ovlivňuje ochabnutí kůže, přesun tuků směrem k dolním oblastem obličeje, vypíná a vyhlazuje vrásky kolem rtů a ve tvářích. Zpevňující sérum, specifická masáž a tři intenzivní masky viditelně vylepší kontury Vašeho obličeje. Účinné oční přípravky, mikromasáž a náplasťová maska zmírní otoky, stopy únavy a mimické vrásky na čele a kolem očí.
cca 90 min.
2 590,- Kč

Ligne énergisante á l`eleutherocoque - energizující ošetření se sibiřským ženšenem

Toto povzbuzující ošetření je regeneračním balzámem a ideální přípravou pro ošetření Hydradvance nebo Collagéne Hyaluronique. Ženšen je nazýván "kořenem mládí" a je schopen působit na geny, které ovlivňují kvalitu a odolnost pleti, chrání, stimuluje a regeneruje. Cílem je získat přirozenou vitalitu a krásu.
cca 90 min.
2 390,- Kč

Hydra3Ha - vysoce hydratační ošetření

Absolutní hydratace Vaší pleti vysoce účinnou nízkomolekulární a vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, extraktem z hřibu Boletus a epidermálními kmenovými buňkami. Speciální protokol o 6 fázích s trojitou maskou, dvojitým sérem, masáží a teplými ručníky. Pleť je hydratovaná, vyhlazená a působí mladším dojmem.
cca 90 min.
2 250,- Kč

Luxusní péče

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Secrets de Sothys - obličejový rituál Par Excellence - Secrets de Sothys

Nejluxusnější ošetření Sothys zajišťuje ochranu kmenových buněk dermis, snižuje proces předčasného stárnutí způsobeného každodenními mikrozáněty, reaktivuje syntézu esenciálních komponentů pro mládí a krásu pleti, regeneruje buňky epidermis, omezuje buněčné energetické nedostatky. 100% spokojenost s hydratací, zářivostí a načechráním pleti, 95% osob nikdy nevyzkoušelo ošetření, které by mělo takovou globální účinnost. Na přání lze toto obličejové ošetření doplnit peelingem a masáží celého těla tělovými přípravky Secret de Sothys. Žádné ošetření nebylo nikdy tak účinné!
105 min.
135 min.
(včetně péče o tělo)
4 590,- Kč
6 290,- Kč

Líčení

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Denní líčení

Denní líčení zahrnuje kompletní makeup pro běžný den.
30 min
550,- Kč

Večerní líčení

Líčení vhodné na slavnostní příležitosti, plesy, před focením. Obsahuje kompletní makeup s propracovanými detaily. Možnost nalepení umělých řas nebo aplikace třpytek
45 min.
750,- Kč

Expresní líčení

Lehké denní líčení po kosmetickém ošetření.
15 min.
250,- Kč

Foto make-up

Cílené líčení před focením
30 min.
650,- Kč

Individuální kurz líčení

Individuální kurz, ve kterém se dozvíte jak správně pleť odlíčit a připravit před líčením, jaká kosmetika je vhodná pod makeup a konkrétně pro Vaši pleť a vyzkoušíte si správné techniky nanášení jednotlivých přípravků. Vizážistka Vás provede i barevnou typologií a pod jejím vedením se naučíte perfektně zvládnout denní a večerní makeup.
cca 120 min.
3 000,- Kč
Menu Rezervace Facebook Instagram EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: Z boku salonu je parkovací zóna s hodinovou sazbou 40 Kč, o 100 m výše je možné parkování v zóně se sazbou 30 Kč. Dále je možné libovolné parkování kdekoliv v modré zóně s hodinovou sazbou 60 Kč po dobu 60 minut.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

* Povinné údaje

×