Nabídka ošetření Menu

Péče o tělo

Doteky a masáž jsou nejstarší formou terapie. Pomocí tlaku na svaly a tkáně můžeme léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Existuje přes 100 různých druhů masáží vycházejících z různých kulturních základů. Jednotlivé druhy masáží se obvykle vzájemně prolínají.

Rezervace

Ceník ošetření

Excelentní péče Sothys

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Hanakasumi - tělový rituál

Speciální rituál v japonském stylu a vůní sakury, nabízí uvolnění těla a především mysli. Procedura je vhodná pro ženy i muže každého věku a všechny typy pokožky.
Je zaměřena zejména na dolní partie těla, na unavené nohy. Dodává pocit uvolnění a odbourává stres. Čeká vás peeling celého těla, který se odstraní lufou, čímž se pokožka dokonale prokrví a pak následuje másáž teplým bambuckým máslem. Celé ošetření doprovází příjemná vůně třešňových květů a lotosu, jež stimuluje smysly a podporuje navození hluboké relaxace.
75 min.
1 650,- Kč

Tělový rituál inspirovaný Marokem

Vyjímečná péče inspirovaná orientálními rituály předků. Teplý sirup pro přípravu celého těla na exfoliaci povzbudí Vaše smysly. Masáž ručně vyrobenou hliněnou pemzou je naprosto unikátním zážitkem. Horké ručníky a nahřátý modelážní krém umocní Vaše pocity a během masáže se přenesete na dovolenou, ze které si přivezete pemzu jako dárek.
60 min.
1800,- Kč

Rituál slunce

Dokonalé ošetření pokožky celého těla pro kvalitní opálení, které vydrží.
Důkladná LUXUSNÍ EXFOLIACE gumovacím krémem odstraní šupinky, krásně vyhladí a zpevní pokožku.
Aplikace lehce tónovaného duhového gelu zajistí vaší pokožce pozvolné a krásně přirozené bronzové opálení beze skvrn. Nemusíte se tak při první návštěvě pláže stydět a přirozené opálení je kvalitnější a vydrží déle.
Doporučujeme před prvním sluněním.
60 min.
1 090,- Kč

Regenerační a rekondiční masáže

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Relaxační masáž

Relaxační masáž je vhodná pro každého, kdo trpí bolestmi zad, nedostatkem svalové energie či prostě jen klasickou únavou. V péči našich profesionálních terapeutů brzy pocítíte příliv pozitivní energie a nové chuti do života! Je přizpůsobena vašim potřebám a přáním a je tu pro váš dokonalý odpočinek! Jako bonus - peeling zdarma!!!
60 min.
90 min.
120 min.
890,- Kč
1 190,- Kč
1 490,- Kč

Intenzivní masáž

Intenzivní masáž se silnějším přítlakem, s prvky technik thajské masáže, čínské masáže tuina, baňkování silikonovou baňkou, akupresury a havajské masáže lomi-lomi. Vede k uvolnění spoušťových bodů a osdtranění spazmů.
60 min.
90 min.
890,- Kč
1 190,- Kč

Intenzivni terapeutická masáž

Kombinace jedinečných a nejúčinnějších masážních technik přímo na míru. Diagnostika problému, srovnání končetin a nácvik vhodných cviků. Techniky z indické, havajské, čínské , Breussovy, reflexní  a deep tissue masáže, nahřátí oblastí s problémem lávovými kameny, horké ručníky,  baňky a guasha. Mobilizační a trakční techniky k uvolnění blokací. Celé tělo se dostane do rovnováhy, harmonie a uvolní se od bolesti a napětí pomocí přírodních léčivých olejů.
60 min.
90 min.
890,- Kč
1 190,- Kč

Speciální masáže a techniky

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Manuální lymfodrenáž nohou

Manuální lymfodrenáž je masáž lymfatického systému, kterou se odplavují toxické látky z buněk a mezibuněčného prostoru (z kůže, podkoží a svalů). Regeneruje pleť, uvolňuje napětí, odstraňuje únavu. Je účinná při otocích dolních končetin, lipedému, celulitidě, pro posílení obranyschopnosti, relaxaci a regeneraci svalů . Jedná se o speciální hmatovou techniku, která má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy.
60 min.
990,- Kč

Depilace

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Třísla

cca 30 min.
490,- Kč

Zvýšená třísla

cca 30 min.
650,- Kč

Brazilská

cca 45 min.
990,- Kč

Hollywood

cca 60 min.
1 290,- Kč

Celé nohy

cca 45 min.
650,- Kč

Lýtka

cca 30 min.
490,- Kč

Stehna

cca 30 min.
520,- Kč

Podpaží

cca 15 min.
490,- Kč

Ruce

cca 30 min.
490,- Kč

Depilace zad

cca 30 min.
790,- Kč

Horní ret

cca 15 min.
180,- Kč

Celý obličej

cca 15 min.
490,- Kč

Nosní dírky

cca 15 min.
290,- Kč
Menu Blog Rezervace Facebook EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: nedaleko se nacházejí oranžová a zelená návštěvnická parkovací zóna, případně je možné na recepci získat jednorázovou stírací parkovací kartu k možnosti parkování přímo před salonem.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

* Povinné údaje

×