Nabídka ošetření Menu

Náš tým

Hana Volfová

kosmetika, majitelka

Před 16 lety se mě moje kosmetička zeptala, jestli bych chtěla pracovat v jejím studiu. Já, dětská sestřička…?
Děkuji, že díky ní jsem našla svoji velkou lásku - kosmetiku. Za svoji dlouholetou praxi jsem vyzkoušela několik kosmetických značek a stále hledala to nejlepší pro své klientky… a naprosto s přehledem vyhrála kosmetika Sothys Paris. Ráda Vás s ní seznámím a naučím Vás, jak máte o sebe správně pečovat i doma.
Budete krásné, se zdravou pletí a budete se cítit skvěle.

Kosmetika
Zážitky

Petra Landová

podologie, pedikura

Pomáháme lépe chodit - je mottem České podologické společnosti, jejímž jsem členem. Dělá mi radost, když člověk, který za mnou přijde na podologii s problémem, odchází lehkým krokem a s úsměvem.
V praxi mě nejvíc zajímají komplikovanější případy, na které se specializuji, proto z mého pohledu lze s nadsázkou říct, že čím hůř, tím líp.

Péče o nohy

Jana Šimečková

manikúra, spa pedikúra, kosmetika

Již 12 let jsem obklopena úžasným světem kosmetiky. Osm let jsem měla možnost pracovat v prestižním salonu, po boku úžasné školitelky Sothys. Poté jsem pracovala v zákaznickém centru německé nehtové firmy, kde jsem byla zodpovědná také za školení pedikúry a manikúry.
Osud tomu chtěl a jsem za to skutečně ráda, že se mohu opět věnovat své profesní lásce a dopřát Vám tak maximální odpočinek, hýčkání a neopakovatelný zážitek.
Precizní a 100% odvedená práce, je u mě vždy na prvním místě.

Kosmetika
Péče o tělo
Manikúra
Péče o nohy
Zážitky

Claudia Valterová

kosmetika, spa pedikúra, masáže

Už od dětství jsem chtěla být kosmetička a vizážistka. Sen se stal skutečností. Hned po maturitě jsem začala pracovat v Praze v kosmetickém salonu a později v hotelu jako kosmetička, pedikérka, manikérka. Stejně jako kosmetiku miluji i líčení. Spokojenost klientek po mojí péči a odpočinku doplňuje jejich nadšení z krásného líčení. To všechno mi dělá radost a dodává pocit štěstí.

Kosmetika
Péče o tělo
Péče o nohy
Zážitky

Kristína Mesarčová

manikúra

Na závěr odborného studia odmaturovat a konečně do světa...

Již sedm let putuji světem kosmetiky, relaxu a duševní pohody. Světem, kde je ženská krása vyzdvižena. Upravené ruce a svůdný pohled k tomu neodmyslitelně patří.

Má práce je mým koníčkem a jen tak může být provedena precizně. Největší radostí je pro mě spokojená klientka.

Manikúra

Monika Hrabáková

masáže

Masážní techniky shiatsu na trénincích aikida mne tak nadchly, že se masírování stalo mým velkým koníčkem. Absolvovala jsem mnoho kurzů různých technik.
Specializuji se na funkční hloubkovou masáž svalů, která uleví od bolesti a svalového napětí. Zásadním způsobem řeší svalové bloky, účinně upravuje statické napětí celých svalových skupin a obnovuje funkci již dlouho zatuhlých svalů.
Na mé masáži sice asi neusnete a s největší pravděpodobností o mně budete ještě den vědět, ale ta úleva, která již po první masáži nastane, ta stojí za to.

Péče o tělo

Hana Volfová

vizážistika, recepce

Přirozené líčení zvýrazní půvaby každé ženy… I při studiu na VŠ se zabývám vizážistikou.
Těší mě, že Vám mohu pomoci k tomu, abyste se cítily krásné. Práce na recepci a marketing je velmi příjemnou praxí k mému studiu.

Kosmetika

Bc. David Kaufman

masáže

Moje práce je zároveň mým koníčkem již 10 let. Je to cesta, na které se stále rád učím a zdokonaluji a to mi umožňuje využívat nových a účinějších metod ku prospěchu mých klientů. Jsem rád, že ta cesta nikdy nekončí.

Péče o tělo

Nella Petrová

permanentní makeup

Můj oblíbený citát: „My, ženy, potřebujeme krásu, aby nás muži milovali, a hloupost, abychom milovaly my je.“ - Coco Chanel

Kosmetika

Menu Blog Rezervace Facebook EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: nedaleko se nacházejí oranžová a zelená návštěvnická parkovací zóna, případně je možné na recepci získat jednorázovou stírací parkovací kartu k možnosti parkování přímo před salonem.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

* Povinné údaje

×