Nabídka ošetření Menu

Náš tým

Hana Volfová

kosmetika, majitelka

Před 16 lety se mě moje kosmetička zeptala, jestli bych chtěla pracovat v jejím studiu. Já, dětská sestřička…?
Děkuji, že díky ní jsem našla svoji velkou lásku - kosmetiku. Za svoji dlouholetou praxi jsem vyzkoušela několik kosmetických značek a stále hledala to nejlepší pro své klientky… a naprosto s přehledem vyhrála kosmetika Sothys Paris. Ráda Vás s ní seznámím a naučím Vás, jak máte o sebe správně pečovat i doma.
Budete krásné, se zdravou pletí a budete se cítit skvěle.

Kosmetika
Zážitky

Jana Šimečková

manikúra, spa pedikúra, kosmetika

Již 12 let jsem obklopena úžasným světem kosmetiky. Osm let jsem měla možnost pracovat v prestižním salonu, po boku úžasné školitelky Sothys. Poté jsem pracovala v zákaznickém centru německé nehtové firmy, kde jsem byla zodpovědná také za školení pedikúry a manikúry.
Osud tomu chtěl a jsem za to skutečně ráda, že se mohu opět věnovat své profesní lásce a dopřát Vám tak maximální odpočinek, hýčkání a neopakovatelný zážitek.
Precizní a 100% odvedená práce, je u mě vždy na prvním místě.

Kosmetika
Péče o tělo
Manikúra
Péče o nohy
Zážitky

Hana Svobodová

kosmetika , manikúra, pedikúra

Vystudovala jsem střední školu - obor kosmetička.
S kosmetikou Sothys Paris mám zkušenost již 7 let . Za dobu své praxe jsem měla možnost pracovat i s dalšími značkami , ale žádná mě nenadchla tak, jako právě zmiňovaný Sothys . Během mé spolupráce s dermatology jsem získala odborné znalosti, které mi pomáhají při diagnostice pleti a poradenství.
Mojí velkou láskou je líčení a za největší potěšení považuji , když ode mne klientka odchází spokojená a krásnější.

Kosmetika
Péče o tělo
Manikúra
Péče o nohy
Zážitky

Petra Landová

podologie, pedikúra

Pomáháme lépe chodit - je mottem České podologické společnosti, jejímž jsem členem. Dělá mi radost, když člověk, který za mnou přijde na podologii s problémem, odchází lehkým krokem a s úsměvem.
V praxi mě nejvíc zajímají komplikovanější případy, na které se specializuji, proto z mého pohledu lze s nadsázkou říct, že čím hůř, tím líp.

Péče o nohy

Claudia Valterová

kosmetika, spa pedikúra, manikúra, masáže

Už od dětství jsem chtěla být kosmetička a vizážistka. Sen se stal skutečností. Hned po maturitě jsem začala pracovat v Praze v kosmetickém salonu a později v hotelu jako kosmetička, pedikérka, manikérka. Stejně jako kosmetiku miluji i líčení. Spokojenost klientek po mojí péči a odpočinku doplňuje jejich nadšení z krásného líčení. To všechno mi dělá radost a dodává pocit štěstí.

Kosmetika
Péče o tělo
Manikúra
Péče o nohy
Zážitky

Tereza Formanová

manikúra, pedikúra, kosmetika

Ke kosmetice jsem vždycky měla vztah a jak roky přibývaly, zjistila jsem, že tohle je přesně to, čím bych se chtěla jednou živit. Po ukončení střední školy jsem prošla tříletou praxí v jednom z pražských salonů.
Mým cílem je pomoci a ukázat ženě, jak být krásná. Krásná je každá z nás, ale často potřebuje naučit, jak svoje půvaby vynést napovrch. To je motto, kterým se řídím už od mých prvních pracovních krůčků v kosmetice.

Kosmetika
Manikúra
Péče o nohy

Hana Volfová

recepce, marketing

Ráda se poznávám s novými lidmi. Práce v marketingu i na recepci mi to umožňuje a baví mě. Mým přáním je, aby každý klient odcházel ze salonu nadšený a vždy se rád vracel.

Mám velkou radost, že se nám pro Vás podařilo sestavit tým opravdových profesionálů.

Markéta Balvínová

recepce

Jako každá žena se o sebe a o svůj vzhled ráda starám a jsem ráda, že mám možnost pohybovat se v prostředí kosmetiky. Myslím si, že každá z nás svou krásu make-upem, upravenými vlasy, nehty a dalšími detaily ještě podtrhne.
Práce na recepci mi umožňuje vítat všechny klientky a klienty, kteří k nám přicházejí a společně s celým týmem jim zajišťovat příjemnou atmosféru v salonu a perfektní servis.

Menu Rezervace Facebook Instagram EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: Z boku salonu je parkovací zóna s hodinovou sazbou 40 Kč, o 100 m výše je možné parkování v zóně se sazbou 30 Kč. Dále je možné libovolné parkování kdekoliv v modré zóně s hodinovou sazbou 60 Kč po dobu 60 minut.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

* Povinné údaje

×