Nabídka ošetření Menu

Líčení

Líčíme dekorativní kosmetikou Sothys. Všechny produkty, kromě složek "pro krásu" , obsahují i složky pěstící . Makeup je pro každou ženu velmi důležitý. Nejen, že zvýrazní její krásu a potlačí nedostatky, ale poskytuje i ochranu před nepříznivými vlivy počasí a teplot. A pokud se dobře cítíme, líbíme se sobě i jiným, hned je nám i na duši lépe.

Rezervace

Ceník ošetření

Ošetření Délka ošetření Cena ošetření

Denní líčení

Denní líčení zahrnuje kompletní makeup pro běžný den.
30 min
550,- Kč

Večerní líčení

Líčení vhodné na slavnostní příležitosti, plesy, před focením. Obsahuje kompletní makeup s propracovanými detaily. Možnost nalepení umělých řas nebo aplikace třpytek
45 min.
750,- Kč

Expresní líčení

Lehké denní líčení po kosmetickém ošetření.
15 min.
250,- Kč

Foto make-up

Cílené líčení před focením
30 min.
650,- Kč

Individuální kurz líčení

Individuální kurz, ve kterém se dozvíte jak správně pleť odlíčit a připravit před líčením, jaká kosmetika je vhodná pod makeup a konkrétně pro Vaši pleť a vyzkoušíte si správné techniky nanášení jednotlivých přípravků. Vizážistka Vás provede i barevnou typologií a pod jejím vedením se naučíte perfektně zvládnout denní a večerní makeup.
cca 120 min.
3 000,- Kč
Menu Rezervace Facebook Instagram EN

Rezervační formulář

Služby a termín

Parkování je možné v těsné blízkosti Atelier d'Esthétique: Z boku salonu je parkovací zóna s hodinovou sazbou 40 Kč, o 100 m výše je možné parkování v zóně se sazbou 30 Kč. Dále je možné libovolné parkování kdekoliv v modré zóně s hodinovou sazbou 60 Kč po dobu 60 minut.

Čas je pouze orientační údaj. Ohledně jeho upřesnění Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

* Povinné údaje

×